10vnt DN HG8347R ONU 4 lan port + 1 PUODAI +1 wifi+USB EchoLife SC/UPC GPON ONU belaidžio terminalo anglų kalba HG8M8347RGD4

10vnt DN HG8347R ONU 4 lan port + 1 PUODAI +1 wifi+USB EchoLife SC/UPC GPON ONU belaidžio terminalo anglų kalba HG8M8347RGD4

t1257

Nauja

Yra sandėlyje

€268.46
Vnt.

Žymos: sc sc, pk upc, onu gpon, Pigūs sc sc, Aukštos Kokybės sc upc, Kinija onu gpon Tiekėjų.

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos. Prašome pasirinkti jūsų teisė adapteris

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai