Džiunglių Karalius 2017 Naujas Kempingas nailono, atsparus Vandeniui Sporto lauko profesija alpinizmo maišelį moterų ir vyrų kelionių kuprinė 30L

Džiunglių Karalius 2017 Naujas Kempingas nailono, atsparus Vandeniui Sporto lauko profesija alpinizmo maišelį moterų ir vyrų kelionių kuprinė 30L

t386

Nauja

Yra sandėlyje

€48.86 €31.76
Vnt.

Žymos: krepšys vyrai, Lauko Krepšys, krepšys lauko, Pigūs maišelį vyrai, Aukštos Kokybės lauko krepšys, Kinija maišelį lauko Tiekėjų.

(pavyzdžiui, greitojo pašto bendrovė ar logistikos bendrovė paprašė pasirašyti įstatymo projektą, gavėjas gali tai daryti, nereikia pasirašyti gera dokumentais išreikšti ir priėmimas) vėliau, kai bus atidaryta, jei nėra kokybės problema, tu negali atsisakyti.

Kokybės problema, siųskite nuotraukas derėtis apdorojimo po pardavimo, klientų aptarnavimas;

4, jei grąžinti, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo centras (0579-85165471 13429030897), po patvirtinimo, galite grįžti į savo šalį.

5, pateikti husky outdoor sąskaitas ar perduoti pranešimą;

Neatitinka aukščiau nurodytų reikalavimų, negali grįžti.

(trys) reklamos ir įforminimo produktams netaikomos grąžinti pinigus ar pakeisti;

(4) aiškinimo ir sąlygų išnykti padėti, haskis bendrovėms ir vartotojams.

(penkias) jei yra kokių nors konfliktų su įstatymais ir taisyklėmis, galiojančiomis šalyje, kaip nustatyta šio centro, atitinkamų įstatymų ir kitų teisės aktų Valstybės turi dominuoti

(pvz express įmonė ar logistikos kompanijų turi pasirašyti įstatymo projektą, gavėjas gali padaryti, kad pasirašyti dokumentų nereikia išreikšti, po sutikimas), vieną kartą atidaryta, jeigu ne kokybės problema, tu negali atsisakyti.

Kokybės klausimus, prašome siųsti nuotraukas į klientų aptarnavimo derybas;

4, jei norite sugrįžti, prašome būti tikri, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centras (0579-85165471 13429030897), po patvirtinimo, galite keistis jums.

5, pateikti husky outdoor sąskaitas ar perduoti pranešimą;

Jei šių sąlygų nesilaikoma, no return bus suteikta.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai