Aukštų Dažnių Kolonėlė/Bass Dažnio Daliklis 2 Garsiakalbių Garso Crossover Filtrai

Aukštų Dažnių Kolonėlė/Bass Dažnio Daliklis 2 Garsiakalbių Garso Crossover Filtrai

t1481

Nauja

Yra sandėlyje

€3.39 €3.21
Vnt.

Žymos: filtras garsiakalbiai, dažnio daliklis 2 būdas, filtras b w, Pigūs filtras garsiakalbiai, Aukštos Kokybės dažnio daliklis 2 būdas, Kinija filtras b w Tiekėjų.

Techniniai duomenys:

1) Dydis: 7*5*2.5 cm (LWH)

2) Tinkamas Garsiakalbio Galia: 400W arba mažesnis

3) Tinkamas Garsiakalbio pilnutinė Varža: 4 iki 16 ohm

Su 4 džemperiai borto optimizuoti savo garso efektas: Jumper A, B, bass; Megztinis, C, D, už aukštų (nustatymo informacijos, žr. žemiau).

Informacija apie džemperiai:

Megztinis A, B yra naudojamas kontroliuoti garso poveikis bass spektrą. A apatinės ribos, o B viršutinė riba bass garso diapazoną. Už kai kuriuos garsiakalbius, kai Bosas yra pasuko per daug, garsiakalbis bus parodyti iškraipymo laipsnį. Kai tai atsitiks: mes pašalinti jumper bžūp jumper A apriboti super low Bass pareikšti iškraipymas mažesnis. Kai mes pašalinti bžūp jumper B, Bass yra padidintos, o dangtelio Varžtą B yra, Bass sumažėjo. Megztinis C ir D yra naudojami siekiant kontroliuoti Aukštų dažnių diapazone. Kai dangtelis tiek, megztinis, C ir D yra, garso smuiko yra garsiausias. Kai tik bžūp C įjungtas, aukštųjų dažnių garso mažesnis. Kai tik cap D yra dar mažesnis. Kai abu dangteliai, C ir D yra pašalinami, nėra aukštų dažnių garsą. (Apskritai, keturių džemperiai, norite, kad anksčiau ar vėliau rasti savo geriausiais garso efektą. Anywya, visi efektai dar priklauso nuo jūsų tikrąjį bandymą.)

Kaip naudoti splitter valdyba:

Pirmiausia prijunkite, kaip už mūsų diagramoje aukščiau (Aukšti, Žemi, Rašymas), prisijungti prie garsiakalbio, antspaudas oro tarpas, mes galime pradėti klausytis muzikos, o optimizuoti.

Paprastai mes naudojame jumper A ir tegul B tuščiąja eiga. Už jumper C ir D: mes turime išgirsti tikrąjį poveikį aukštų. Bendra formulė yra: A+D = geriau Bass; A+C = aišku, Diskanto ir Boso; A+CD = aišku, Diskanto ir Boso (bendras poveikis linkusi į Smuiko); AB+CD = daugiau mediant dažnį. Kai Bosinė gitara poveikis yra pernelyg didelis, mes galime pašalinti bžūp A. Prašome optimizuoti, kol jūs manote, kad garsas yra geriausia, ir tada nustatyti lenta su savo garsiakalbių vienetas.

Komplektą sudaro:

1PCS Ajustable Trigubą/Bass Dažnio Daliklis 2 Garsiakalbių Garso Crossover Filtrai

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai