Naujas Metalo Reguliuojamas Diskinės Pjovimo Popierius su Baltos Spalvos ir Juodos Spalvos Pasirinkimo Aukštos Kokybės Japonija Importavo

Naujas Metalo Reguliuojamas Diskinės Pjovimo Popierius su Baltos Spalvos ir Juodos Spalvos Pasirinkimo Aukštos Kokybės Japonija Importavo

t677

Nauja

Yra sandėlyje

€24.47 €23.25
Vnt.

Žymos: popieriaus pjaustytuvas, pjovimo diskiniai, pjovikliai, metalo, Pigūs cutter popieriaus, Aukštos Kokybės pjovimo diskiniai, Kinija pjovikliai, metalo Tiekėjai.

Diskinės Pjovimo Prietaisas

Mes turime baltos spalvos ir juodos spalvų pasirinkimas,galite palikti pranešimą apie spalvą, jei ne, mes išsiųsti, kad atsitiktinai.

Skersmuo 1,8 cm ~ 17 cm apvalios supjaustyti

Centras pin hole negali išjungti

Centras gabarito ir penki ašmenys pridedamas

Tinka ašmenys: BDA - 200 Psl.

Gaminio Dydis 11.3 CMX 10CMX5.6 cm

Daugiau nei pusę amžiaus prekių gamybos

1959 popieriaus peilis pirmą kartą pasaulyje (tuo metu, aštriu peiliu), su išleidimo komercializavimas paukščių imtis elektroninės T bendrovė, Japonijos jena peilis. Visokių variantų popieriaus peilis ir su jais susiję produktai, teisingos jenos yra sunkus darbas. Bet tai speciali mašina, įvairaus dydžio gali. Ašmenys priimančiosios įdiegti ir naudoti, viršutinis peilis kome skrybėlę nešioti, todėl saugumo darbas gali būti atliktas.

Grožio supjaustyti

Popieriaus peilis, žirklės, jena sumažinti, turi būti palei liniją ir formą turi būti nukirpti, nėra gražus. Tačiau jenos peilis, centras patvirtinti, kad iš vidinės pusės, skaidrus kūnas, reguliuojamas peilis, kompasas, buriuotojai visada pėdsakų gali padaryti tik jenos. Geras peilio aštrumas, todėl popieriaus pjovimo, yra ne tik oda, taip pat gali būti sumažintas. Kaip kompaso adata thorn centras nustatytas, bet kontrolės centro vadovas fiksuotas, tad sumažinti "pin hole" atidarymas yra ne gražus.

Skersmuo 1,8 cm ~ 17 cm

Ašmenys pozicija gali būti koreguojamas, reikšmę mentės gali taip pat pakeisti, todėl tai nėra lengva, jena gali sumažinti visų dydžių. Piešimo popierius ir foto taip pat gana geras, popieriaus pjaustymo technologija ir vaizduojamojo knyga, užrašų knygelė todėl taip pat negali naudoti. Didelis jenos atžvilgiu jena per donuts tipo, taip pat gali pasakyti. Traškūs iškirpti jausmas labai laimingas, nebaigta.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai