Trapecijos Metalo, Deimantiniai Betono Šlifavimo Padas Grandiklis, stiprios magnetinės plokštelės grindų šlifuoklis

Trapecijos Metalo, Deimantiniai Betono Šlifavimo Padas Grandiklis, stiprios magnetinės plokštelės grindų šlifuoklis

t1186

Nauja

Yra sandėlyje

€9.78
Vnt.

Žymos: deimantiniai betono, Šlifavimo Padas, deimantiniai betono šlifavimo, Pigūs deimantiniai betono, Aukštos Kokybės šlifavimo padas, Kinija deimantiniai betono šlifavimo Tiekėjų.

Produkto Pavadinimas

Trapecijos Metalo, Deimantiniai Betono Šlifavimo Padas Grandiklis, stiprios magnetinės plokštelės grindų šlifuoklis 30# 60# 120# M6 arba M9 yra gerai mums.

pls pastaba kainos yra už vieną vienetą. maloniai priminimas mes turime labai daug užsakymų. siekiant greičiau ship užsakymą.pls pasakykite mums, kaip toliau pateiktą pavyzdį. Man reikia (minkštas obligacijų laikmena), obligacijų (30 60 120) žvyro. (M6 arba M9) mes patvirtinti su jumis obligacijų, smėlis , ir siūlai. bet jei mes negalime gauti jūsų atsakymą. mes atsiųsime vidutinės trukmės obligacijų, žvyro, 30. M9 kaip numatytąjį. piešimo jūsų informaciją. čia smėlis 30 vidutinės trukmės obligacijų ir minkštas obligacijų prie skylės dydis 6mm. sunku obligacijų yra gerai mums.

žemiau yra 30# minkštas obligacijų prie skylės dydis 9mm.

Naudojimas

Šlifavimo įrankiai yra skirta greitai pašalinti epoksidinės dervos,klijai ir kitos medžiagos, iš betono grindys.

Specifikacija

Dydis: 40*10*10

Segmento kiekis :2

Smėlis: 30 ,60 ,120. ( jei turite kitų smėlis, pls susisiekti su mumis, mes galime padaryti už jus taip pat)

Minkštas Obligacijų (Sunkiai Betono) Sunku Obligacijų (Minkštas Betono), Skirta sklandžiai grubus lopas paviršių. Į Trapecijos yra labai agresyvus segmentas, kuris lengvai prisitvirtina prie segmento plokštė. Mala žemyn iškilimų ir grubus sąnarių. Veiks visi betono šlifavimo mašinos, Metalo paremti puikiai veikia Magnetinės Plokštelės Galima minkštas, vidutinio ir sunkaus obligacijas, Ilgo gyvenimo ir labai agresyvus

Poveikis nuotrauka(naudojamos magnetinės plokštelės krašto šlifavimo mašinos )

naudojamas planetos grindų šlifuoklis

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai